• İstanbul Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@saycanlarnakliyat.com
Bağcılar / İSTANBUL

Merkez

0212 446 03 25

7/24 Çağrı Noktası

0535 203 57 96

Mobil İletişim

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat firması olarak taşımacılık için gerekli olan tüm önlemleri almış, eşyaların ambalajlanması yol durumuna göre kasa içinde sağlam bir şekilde dutmasına, devrilip kırılmaya çizilmeye ve birçok olumsuz etkene karşı korumaya alınmasına dikkat etmiştir. Şehirler arası nakliye geniş araç filosuna sahip olmasından ve birçok nakliye hizmetinin üstesinden başarılı bir şekilde gelmesinden dolayı, ümranie başta olmak üzere dudulu, atakent, esenşehir de ki tüm müşteri taleblerinbe olumlu cevap vermiş taşınacak eşyanın büyüklüğüne göre veya hizmetin kazancına göre değerlendirilmesine aldırış etmemiştir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları içinde bu başarıyı yakaladıysak ebn büyük sebepte bu hizmet anlayışımızdır. Şehirler arası nakliyat firmaları ‘nda paketleme işleri ek ücretle yapılmaktadır. Bunun için ayrıca malzeme seçiminde de ek ücretlendirmeler kullanılmaktadır. Pahalı koruyucu ambalajlar sadece müşterinin talebi üzerine çalışmaya dâhil edilmektedir. Bazı lojistik firmaları küçük eşya kutulama işine hiç girmezken, bazıları en küçük eşyaları dahi kutulayabilmektedirler. Bundan ötürü müşterinin talebi ve firmanın hizmetlerine göre ücretlendirmeler yapılabilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat İlden İle Taşıma

Şehirler arası nakliyat firmaları ‘nın bazılarında bilgisayar üzerinde bir program kullanılmaktadır. Bu programda eşyanın alınacağı ve de indirileceği yerlerin bilgileri bulunmaktadır. Buna göre müşteri eşyalarını bilgisayar üzerinde istediği yere yerleştirebilmektedir Müşteri temsilciyle yapılan bu toplantı neticesinde, taşınma işlemi kusursuz bir şekilde yönetilmektedir. 

Taşınan kişi ya da kişiler tüm aksesuarları yerlerine yerleştirilmiş olan yeni evlerine ya da ofislerine misafir gibi gidebilmektedirler. Bu taşınma yöntemi, doğal olarak diğerlerinden daha pahalı olmaktadır. Lakin en sorunsuz, en güvenli taşınma yöntemi de bu şekilde olabilmektedir. Bu sistemle yapılacak olan taşınmalarsa, eşyalara da ayrıca sigortalar yapılmaktadır. 

Fiyata dâhil ya da hariç olarak ücretlendirilen bu hizmetleri müşteri sorgulamamaktadır. Sadece konforunu önemseyen herkes için bu sistem tek tercih olarak görülmektedir.