• İstanbul Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@saycanlarnakliyat.com
Bağcılar / İSTANBUL

Merkez

0212 446 03 25

7/24 Çağrı Noktası

0535 203 57 96

Mobil İletişim

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı kamu ya da özel kurumların taşınması alanında bulunmaktadır. Firma olarak bu alanda hizmet veren kuruluşlar hızlı ve güvenli çalışmaya özen göstermelidir. Sigortalı şekilde nakliye hizmeti vermek bu alanın olmazsa olmazları arasındadır. Her zaman hizmete hazır olan modern taşıma araçları ile hizmet sağlanmalıdır. 

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Hız ofis taşımacılığı ‘nda en önemli konudur. Kurumsal anlamda hizmet veren ofislerin işlerini aksatma lüksleri bulunmaz. Bu doğrultuda taşınma dahi söz konusu olduğunda çalışmaya uzun süre ara verilemez. Taşınma işlemlerinin karışması ve eşyaların kaybolması ise kurumsal taşımacılıkta ortaya çıkan en büyük sorunlardandır. Yeni adrese yapılan nakliye belli plan çerçevesinde ve en hızlı şekilde gerçekleşmelidir.

Ülkemizde hizmet veren pek çok kurum hafta sonu ya da akşam saatlerinde de hizmetine devam etmektedir. Bu tarz ofislerin taşınması ise çalışmanın devamı ile olmaktadır. Çalışma devam ederken çalışmayı etkilemeyecek eşyalar taşınmaktadır. Mesai sonrasına ise çalışma için gerekli eşyalar bırakılır. Ofisin diğer eşyaları yerleştiğinde mesai eşyaları da hemen yerleştirilir. Aynı gün için ya da gece içinde eşya yerleşimi sağlanır. 

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Kişisel eşyalar için İstanbul ofis taşımacılığı özenle yaklaşılması gereken bir alandır. Ön çalışma sırasında kişisel eşyaların ayrılması için gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca ayrılan kişisel eşyalar için paketleme de isteğe bağlı olarak gerçekleşir. Eşyaların yerleşmesi de aynı şekilde özel istek ile yapılmaktadır.