• İstanbul Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@saycanlarnakliyat.com
Bağcılar / İSTANBUL

Merkez

0212 446 03 25

7/24 Çağrı Noktası

0535 203 57 96

Mobil İletişim

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma firmamız taşınacak durumda yer alan eşyalarınızı her zaman sahip olduğu geniş araç filosu ve yetişmiş personeli birlikte taşımaktadır. Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz nakliye araçlarımız ile beraber sahip olduğunuz eşyalarınızın her şekilde istediğiniz adrese güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Kurumsal taşıma alanında kullandığı malzemeler sayesinde doğaya her zaman son derece saygılı bir şekilde hizmet verebilmektedir. Her geçen gün lojistik ağını sürekli olarak genişleten depolama ve eşya taşımacılığı alanında saygın firmalar arasında bulunmaktadır.

İstanbul Kurumsal Taşımacılık

Firmamızda yer alan uzman ve yetişmiş personelimiz ile birlikte her zaman evinizde veya işyerinizde yer alan eşyalarınız firmamız tarafından kısa sürede istenilen adreslere hemen ulaştırılmaktadır. İstanbul Kurumsal taşıma firmamız tarafından gerçekleştirilen nakliye işlemleri içerisinde etkin olarak yer alacak problemlere karşı her zaman sigorta hizmeti kapsamı yer almaktadır. Alanında tam olarak uzman olmayan nakliye firmalarının tam olarak gerçekleştirdiği ambalajlama ve eşyaların alan içerisinde düzensiz bir şekilde taşınması eşyalarınızın her zaman ciddi derecede hasar almasına neden olabilmesine sebep olabilirsiniz.

İstanbul Kurumsal Taşıma, Hasar Riskini Hemen İnceliyoruz

Firmamız eşyalarınıza her zaman doğru bir şekilde etkin olarak ambalajlama işlemi gerçekleştirerek eşyalarınızın düzenli ve hasarsız bir şekilde istediğiniz noktalara ulaştırılmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul Kurumsal taşıma firmamız taşınma sırasında eşyalarınıza tam olarak verdiği sigorta sayesinde eşyalarınıza herhangi bir durumda gelebilecek hasarların zararını tamamen karşılayabilmektedir.