• İstanbul Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@saycanlarnakliyat.com
Bağcılar / İSTANBUL

Merkez

0212 446 03 25

7/24 Çağrı Noktası

0535 203 57 96

Mobil İletişim

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma firması olarak evden eve nakliyeciliğin önemli parçalarından biri haline gelen asansörlü evden eve taşıma işlemi, üst katlara taşınma gerçekleştirecek kişiler için hayati öneme sahip olan hizmetlerden en önemlisidir. Bu hizmet sayesinde, özellikle mobilya ve beyaz eşyaların taşınmalar sırasında gördükleri hasarların önüne geçilebilmiştir. Bina işlerinde merdivenlerden taşınan eşyaların özellikle köşe konularına çarptırılması ile hasar görmesi söz konusu olmaktadır. Bunun yanında büyük hacimli eşyaların dönüşlerden geçirilmesi hatta çoğu zaman evin kapısından geçilmesi dahi zorluk yaratmakta ve zaman kaybına neden olmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Taşıma; Avrupa Standartlarında Nakliyecilik

Asansörlü evden eve taşıma tüm bu zorlukların ortadan kalkmasını sağlamış bir hizmet olarak son dönemlerde nakliyeciliğin olmazsa olmazları arasında yerini almıştır. Firmamız tarafından da sunulan bu hizmet, çalışanlarımızın bilgi ve tecrübesi sayesinde, binalara, bina sakinlerine zarar vermeden, günlük yaşamı etkilemeyecek şekilde kurulmakta, gürültüsüz ve hassas bir nakliyat işlemi sağlanmaktadır. Ev taşıma sırasında apartmanlarda oluşan gürültü herkesin malumudur. Ancak bu işlem sayesinde bu gürültü kirliliği de ortadan kaldırılmış ve Avrupa standartlarına uygun bir nakliyecilik söz konusu olmuştur..

Asansörlü Taşıma; Eşyalarınız İçin En Temiz Taşıma Yöntemi

Asansörlü taşıma işleminin bir diğer avantajı ise eşyaların nakliyat kamyonlarından direkt olarak asansör sepetine aktarılmasıdır. Dolayısıyla eşyalarınız yerle temas etmemekte ve kirlenmeleri de söz konusu olmamaktadır. Firmamız, asansörlü evden eve taşıma işlemi için kullandığı asansörlerinde, farklı kapasitedeki sepetleri tercih etmektedir..